WP Photo Album Plus - en to es_CA translation catalogue (127 entries)

en: Edit
es_CA: Editar

en: Search
es_CA: Búsqueda

en: Nothing Found
es_CA: No hay resultados

en: No photos found matching your search criteria.
es_CA: No s'ha trobat cap foto amb aquest criteri de cerca.

en: No albums or photos found matching your search criteria.
es_CA: No s'han trobat àlbums o fotos amb el vostre criteri de cerca.

en: Link to
es_CA: Enllaç a

en: Edit photo
es_CA: Editar la foto

en: Album:
es_CA: Álbum:

en: Delete
es_CA: Elimina

en: Views:
es_CA: Vistas:

en: View the album
es_CA: Veure l'àlbum

en: View
es_CA: Veure

en: and
es_CA: i

en: Slideshow
es_CA: Presentació

en: Browse photos
es_CA: Veure les fotos

en: --- none ---
es_CA: --- cap ---

en: --- all ---
es_CA: --- tot ---

en: Please select a tagcloud landing page in Table VI-C3b
es_CA: Per favor, seleccioneu una pàgina d'aterratge per al núvol d'etiquetes a la Table VI-C3b

en: Please select a multitag landing page in Table VI-C4b
es_CA: Per favor, seleccioneu una pàgina d'aterratge per a multietiquetes a la Table VI-C4b

en: Please check the tag(s) that the photos must have
es_CA: Per favor, comproveu les etiquetes que haurien de tindre les fotos

en: And
es_CA: i

en: Or
es_CA: O

en: Find!
es_CA: Troba!

en: Social media landing page
es_CA: Página de inicio de los medios de comunicación social

en: See this image on %s
es_CA: Veure aquesta imatga a %s

en: QR code
es_CA: Código QR

en: Tweet %s on Twitter
es_CA: Piula %s a Twitter

en: Share on Twitter
es_CA: Compartir en Twitter

en: Share %s on Google+
es_CA: Comparteix %s a Google+

en: Share on Google+
es_CA: Compartir en Google+

en: Share %s on Pinterest
es_CA: Comparteix %s a Pinterest

en: Share on Pinterest
es_CA: Compartir en Pinterest

en: Comment on Facebook:
es_CA: Comentario en Facebook:

en: Working...
es_CA: Trabajando...

en: Create Album
es_CA: Crear Album

en: Enter album name.
es_CA: Introduzca el nombre del álbum.

en: Don't leave this blank!
es_CA: No deje el campo vacío!

en: Enter album description
es_CA: Escriba Descripción del álbum

en: Create album
es_CA: Crear Album

en: Max uploads reached
es_CA: Màxim de pujades assolit

en: Upload Photo
es_CA: Pujar una foto

en: Max photo size: %d x %d (%2.1f MegaPixel)
es_CA: Mida màxima de la foto: %d x %d (%2.1f MegaPixel)

en: Apply watermark file:
es_CA: Aplicar el titxer de marca d'aigua:

en: Position:
es_CA: Posició:

en: If you leave this blank, the original filename will be used as photo name.
es_CA: Si deixeu aquest text en blanc, el nom del fitxer original s'utilitzarà com a nom de la foto.

en: Please select an album and try again
es_CA: Per favor, trieu un àlbum i intenteu-ho de nou

en: wrote:
es_CA: va escriure:

en: Awaiting moderation
es_CA: Esperant moderació

en: Marked as spam
es_CA: Marcat com a spam

en: Edit!
es_CA: Edita!

en: Send!
es_CA: Envia!

en: Your name:
es_CA: El vostre nom:

en: Your email:
es_CA: El vostre email:

en: Your comment:
es_CA: El vostre comentari:

en: You must <a href="%s">login</a> to enter a comment
es_CA: Heu <a href="%s">d'identificar-vos</a> per a introduïr un comentari

en: Leave a comment
es_CA: Deixeu un comentari

en: Show IPTC data
es_CA: Mostra les dades IPTC

en: Hide IPTC data
es_CA: Oculta les dades IPTC

en: No IPTC data
es_CA: No hi ha dades IPTC

en: Show EXIF data
es_CA: Mostra les dades EXIF

en: Hide EXIF data
es_CA: Oculta les dades EXIF

en: No EXIF data
es_CA: No hi ha dades EXIF

en: < Previous
es_CA: < Atrás

en: Next >
es_CA: Siguiente >

en: Searchstring:
es_CA: Cadena de cerca:

en: Top rated photos
es_CA: Fotos més valorades

en: Recently uploaded photos
es_CA: Fotos pujades recentment

en: Recently commented photos
es_CA: Fotos comentades recentment

en: Featured photos
es_CA: Fotos destacades

en: Tagged photos:
es_CA: Fotos etiquetades

en: Thumbnail view
es_CA: Vista de miniatures.

en: --- separate ---
es_CA: --- separar ---

en: Not Defined
es_CA: No definit

en: Average
es_CA: Mitjana

en: Are you sure you want to remove this photo?
es_CA: Esteu segur que voleu eliminar aquesta foto?

en: Sorry, you gave a wrong answer.\n\nPlease try again to solve the computation.
es_CA: Perdoneu, la resposta és incorrecta.\n\nPer favor, intenteu-ho un altre cop per a resoldre l'operació

en: Comment edited
es_CA: Comentari editat

en: Comment on photo:
es_CA: Comentari sobre la foto:

en: wrote on photo
es_CA: Va escriure sobre la foto

en: Reply
es_CA: Responder

en: Moderate comment admin
es_CA: Comentari moderat per admin

en: Moderate manage photo
es_CA: Moderar fotos

en: You receive this email as you are assigned to moderate
es_CA: Heu rebut aquest email ja que esteu assignat com a moderador

en: You receive this email as administrator of the site
es_CA: Heu rebut aquest email com a administrador del lloc web

en: You receive this email as uploader of the photo
es_CA: Heu rebut aquest email ja que heu pujat la foto

en: You receive this email as owner of the album
es_CA: Heu rebut aquest email com a propietari de l'album

en: Comment added
es_CA: Comentari afegit

en: Could not process comment.\nProbably timed out.
es_CA: No s'ha pogut processar el comentari.\nProbablement s'hagi esgotat el temps.

en: Upload failed
es_CA: La pujada ha fallat.

en: Error during upload
es_CA: Error al pujar la foto

en: Uploaded file is not an image
es_CA: El arxiu pujat no es una imatge

en: The image is too big. Max photo size: %d x %d (%2.1f MegaPixel)
es_CA: Aquesta imatge és massa gran. Mida màxima de la foto: %d x %d (%2.1f MegaPixel)

en: Could not insert photo into db.
es_CA: No es pot inserir la foto en la base de dades.

en: New photo uploaded: %s
es_CA: Nova foto pujada: %s

en: This upload requires moderation
es_CA: Aquesta pujada requereix moderació.

en: Details:
es_CA: Detalls:

en: Manage photo
es_CA: Administrar fotos

en: You can upload after
es_CA: Podeu pujar fins a

en: Zoom in
es_CA: Augmenta

en: Previous
es_CA: Anterior

en: Next
es_CA: Seg.

en: Start
es_CA: Inicia

en: Slower
es_CA: Més lent

en: Faster
es_CA: Més ràpid

en: Average&nbsp;rating
es_CA: Valoració mitjana

en: My&nbsp;rating
es_CA: La meva valoració

en: photos
es_CA: fotos

en: albums
es_CA: àlbums

en: Home
es_CA: Inici

en: Default photo album for
es_CA: Album per defecte per a

en: Paused
es_CA: Pausat

en: To see the full size images, you need to enable javascript in your browser.
es_CA: Per a veure les fotos en mida completa heu d'habilitar javascript en el vostre navegador

en: You must <a href="%s">login</a> to vote
es_CA: Heu <a href="%s">d'identificar-vos</a> per a valorar

en: very low
es_CA: molt baix

en: low
es_CA: baix

en: average
es_CA: mitjana

en: high
es_CA: alt

en: very high
es_CA: molt alt

en: Are you sure you want to mark this image as inappropriate?
es_CA: Esteu segur que voleu marcar aquesta foto com a inapropiada?

en: Click this if you do NOT like this image!
es_CA: Cliqueu aquí si no us agrada aquesta imatge!

en: Photo %s of %s
es_CA: Foto %s de %s

en: Click to start/stop
es_CA: Cliqueu per a començar/aturar

en: - - - Comments box activated - - -
es_CA: - - -Comentaris habilitats - - -

en: - - - IPTC box activated - - -
es_CA: - - - IPTC habilitats - - -

en: - - - EXIF box activated - - -
es_CA: - - - EXIF habilitats - - -

en: , a subalbum of
es_CA: , un subàlbum de

en: View the top rated photos
es_CA: Veure les fotos millor valorades
