WP Photo Album Plus - en to fi_FI translation catalogue (40 entries)

en: No albums or photos found matching your search criteria.
fi_FI: Yksikään albumi tai kuva ei vastaa hakukriteeriä.

en: Link to
fi_FI: Linkitä

en: View the album
fi_FI: Avaa albumi

en: View
fi_FI: Katso

en: and
fi_FI: ja

en: New!
fi_FI: Uutta!

en: New
fi_FI: Uusi

en: Slideshow
fi_FI: Esitys

en: Browse photos
fi_FI: Selaa kuvia

en: --- none ---
fi_FI: --- tyhjä ---

en: Thumbnails
fi_FI: Pikkukuvat

en: And
fi_FI: Ja

en: Or
fi_FI: Tai

en: QR code
fi_FI: QR-koodi

en: Working...
fi_FI: Suoritetaan muutoksia...

en: Upload photo
fi_FI: Lataa kuva

en: Send!
fi_FI: Lähetä!

en: Your name:
fi_FI: Nimesi:

en: Your email:
fi_FI: Sähköpostiosoitteesi:

en: Your comment:
fi_FI: Kommenttisi:

en: Leave a comment
fi_FI: Jätä kommentti

en: Searchstring:
fi_FI: Hakulauseke:

en: Top rated photos
fi_FI: Korkeimmat pisteet

en: or
fi_FI: tai

en: --- separate ---
fi_FI: --- erillinen ---

en: Start
fi_FI: Aloita

en: Slower
fi_FI: Hitaammin

en: Faster
fi_FI: Nopeammin

en: Average&nbsp;rating
fi_FI: Keskiarvo

en: My&nbsp;rating
fi_FI: Oma&nbsp;arvosana

en: photos
fi_FI: kuvaa

en: albums
fi_FI: albumit

en: Home
fi_FI: Etusivu

en: You must <a href="%s">login</a> to vote
fi_FI: Kirjaudu <a href="%s">sisään</a> äänestääksesi

en: very low
fi_FI: erittäin huono

en: low
fi_FI: huono

en: average
fi_FI: keskinkertainen

en: high
fi_FI: hyvä

en: very high
fi_FI: erittäin hyvä

en: , a subalbum of
fi_FI: , jonka yläalbumina on
