WP Photo Album Plus - en to hu_HU translation catalogue (187 entries)

en: Pages:
hu_HU: Oldalak:

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Search
hu_HU: Keresés

en: No photos found matching your search criteria.
hu_HU: A keresési feltételnek megfelelő képet nem találtunk.

en: No albums found matching your search criteria.
hu_HU: A keresési feltételnek megfelelő albumot nem találtunk.

en: No albums or photos found matching your search criteria.
hu_HU: A keresési feltételnek megfelelő albumot vagy képet nem találtunk.

en: Link to
hu_HU: Hivatkozás

en: New Album
hu_HU: Új album

en: Edit photo
hu_HU: Kép szerkesztése

en: Album:
hu_HU: Album:album

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Views:
hu_HU: Megtekintve:

en: View the album
hu_HU: Album megtekintése

en: View
hu_HU: Megtekintés:

en: %d photo | %d photos
hu_HU[0]: %d fotó
hu_HU[1]: %d fotók

en: and
hu_HU: és

en: New!
hu_HU: Új!

en: New
hu_HU: Új

en: Slideshow
hu_HU: Vetítés

en: Browse photos
hu_HU: Képek tallózása

en: Photos
hu_HU: Fotók

en: --- none ---
hu_HU: --- nincs ---

en: --- all ---
hu_HU: --- összes ---

en: Albums
hu_HU: Nagylemez

en: Thumbnails
hu_HU: Miniatűrök

en: Tagged photos
hu_HU: Tagged fotók

en: Please select a tagcloud landing page in Table VI-C3b
hu_HU: Válasszunk egy címkefelhő-érkező oldalt a VI-C3b táblázatból

en: Multi Tagged photos
hu_HU: Multi Tagged fotók

en: Please select a multitag landing page in Table VI-C4b
hu_HU: Válasszunk egy töbcímkés-érkező oldalt a VI-C4b táblázatból

en: Please check the tag(s) that the photos must have
hu_HU: Ellenőrizzük, hogy a képekhez tartozzon címke

en: And
hu_HU: és

en: Or
hu_HU: vagy

en: Find!
hu_HU: Keresés

en: See this image on %s
hu_HU: Tekintsük meg ezt a képet így: %s

en: Tweet %s on Twitter
hu_HU: %s megosztása a Twitteren

en: Share on Twitter
hu_HU: Megosztás a Twitteren

en: Share %s on Google+
hu_HU: %s megosztása a Google+ oldalon

en: Share on Google+
hu_HU: Megosztás a Google+ oldalon

en: Share %s on Pinterest
hu_HU: %s megosztása a Pinteresten

en: Share on Pinterest
hu_HU: Megosztás a Pinteresten

en: Comment on Facebook:
hu_HU: Hozzászólás a Facebookon:

en: Max uploads reached
hu_HU: Maximális feltöltés elérés

en: Upload Photo
hu_HU: Képfeltöltés

en: Max photo size: %d x %d (%2.1f MegaPixel)
hu_HU: Maximális méret: %d x %d (%2.1f MegaPixel)

en: Apply watermark file:
hu_HU: Vízjel fájl csatolása:

en: Position:
hu_HU: Helyzet:

en: If you leave this blank, the original filename will be used as photo name.
hu_HU: Amennyiben üresem hagyjuk, az eredeti fájlnév lesz a kép címe.

en: Please select an album and try again
hu_HU: Ki kell választani egy albumot, majd újr megpróbálni

en: wrote:
hu_HU: szerint:

en: Awaiting moderation
hu_HU: Várakozás rendszer-moderációra

en: Marked as spam
hu_HU: Spam-ként történő megjelölés

en: Edit!
hu_HU: Szerkesztés

en: Send!
hu_HU: Küldés

en: Your name:
hu_HU: Név:

en: Your email:
hu_HU: Email cím:

en: Your comment:
hu_HU: Hozzászólás:

en: You must <a href="%s">login</a> to enter a comment
hu_HU: <a href="%s">Bejelentkezés</a> szükséges a hozzászólás küldéséhez

en: Leave a comment
hu_HU: Minden véleményt örömmel fogadunk!

en: Show IPTC data
hu_HU: IPTC adat mutatása

en: Hide IPTC data
hu_HU: IPTC adat elrejtése

en: No IPTC data
hu_HU: Nincs IPTC adat

en: Show EXIF data
hu_HU: EXIF adat mutatása

en: Hide EXIF data
hu_HU: EXIF adat elrejtése

en: No EXIF data
hu_HU: Nincs EXIF adat

en: Post:
hu_HU: Bejegyzés:

en: Page:
hu_HU: Oldal:

en: View the thumbnails
hu_HU: Bélyegképek megtekintése

en: Searchstring:
hu_HU: Keresett kifejezés:

en: Photos by %s
hu_HU: %s képei

en: Various albums
hu_HU: Különböző albumok

en: Albums:
hu_HU: Albumok:album

en: Top rated photos
hu_HU: Legjobbnak értékelt képek

en: Recently uploaded photos
hu_HU: Legutóbbi képfeltöltések

en: Recently commented photos
hu_HU: Legutóbbi hozzászólás

en: Featured photos
hu_HU: Kiemelt képek

en: Related photos
hu_HU: Hasonló képek

en: Tagged photos:
hu_HU: Címkével jelölt képek:

en: or
hu_HU: vagy

en: Recently updated albums
hu_HU: Legutóbb frissített albumokLegutóbbi képfeltöltések

en: Various albums by %s
hu_HU: %s különböző albumai

en: Thumbnail view
hu_HU: Bélyegkép mutatása

en: Unpublished
hu_HU: Nincs közzétéve

en: --- separate ---
hu_HU: --- elválasztás ---

en: Not Defined
hu_HU: Nincs meghatározva

en: Manual
hu_HU: Útmutató

en: Program AE
hu_HU: AE program

en: Aperture-priority AE
hu_HU: AE rekesz-elsődlegesség

en: Shutter speed priority AE
hu_HU: AE zársebesség elsődlegesség

en: Creative (Slow speed)
hu_HU: Létrehozás (alacsony sebesség)

en: Action (High speed)
hu_HU: Művelet (magas sebesség)

en: Portrait
hu_HU: Arckép

en: Landscape
hu_HU: Tájkép

en: Bulb
hu_HU: Izzó

en: Average
hu_HU: Átlag

en: Center-weighted average
hu_HU: Középre súlyozott átlag

en: Spot
hu_HU: Fókusz

en: Multi-spot
hu_HU: Többszörös fókusz

en: Multi-segment
hu_HU: Többszörös szelet

en: Partial
hu_HU: Rész

en: Other
hu_HU: Egyéb

en: No Flash
hu_HU: Vaku nélkül

en: Fired
hu_HU: Villant

en: Fired, Return not detected
hu_HU: Villant, nem érzékelhető visszatérés

en: Fired, Return detected
hu_HU: Villant, visszatérés érzékelhető

en: On, Did not fire
hu_HU: Bekapcsolva, nem volt vaku

en: On, Fired
hu_HU: Bekapcsolva, villant

en: On, Return not detected
hu_HU: Bekapcsolva, nem érzékelhető visszatérés

en: On, Return detected
hu_HU: Bekapcsolva, visszatérés érzékelhető

en: Off, Did not fire
hu_HU: Kikapcsolva, nem villant

en: Off, Did not fire, Return not detected
hu_HU: Kikapcsolva, nem villant, nem érzékelhető visszatérés

en: Auto, Did not fire
hu_HU: Automata, nem villant

en: Auto, Fired
hu_HU: Automata, villant

en: Auto, Fired, Return not detected
hu_HU: Automata, villant, nem érzékelhető visszatérés

en: Auto, Fired, Return detected
hu_HU: Automata, villant, visszatérés érzékelhető

en: No flash function
hu_HU: Nincs vaku funkció

en: Off, No flash function
hu_HU: Ki, nincs vaku funkció

en: Fired, Red-eye reduction
hu_HU: Villant, vörös szem hatás csökkentés

en: Fired, Red-eye reduction, Return not detected
hu_HU: Villant, vörös szem hatás csökkentés, visszatérés nem érzékelhető

en: Fired, Red-eye reduction, Return detected
hu_HU: Villant, vörös szem hatás csökkentés, visszatérés érzékelhető

en: On, Red-eye reduction
hu_HU: Bekapcsolva, vörös szem hatás csökkentés

en: Red-eye reduction, Return not detected
hu_HU: Vörös szem hatás csökkentés, visszatérés nem érzékelhető

en: On, Red-eye reduction, Return detected
hu_HU: Bekapcsolva, vörös szem hatás csökkentés, visszatérés érzékelve

en: Off, Red-eye reduction
hu_HU: Kikapcsolva, vörös szem hatás csökkentés

en: Auto, Did not fire, Red-eye reduction
hu_HU: Automata, nem volt villanás, vörös szem hatás csökkentés

en: Auto, Fired, Red-eye reduction
hu_HU: Automata, villant, vörös szem hatás csökkentés

en: Auto, Fired, Red-eye reduction, Return not detected
hu_HU: Automata, villant, vörös szem hatás csökkentés, visszatérés nem érzékelhető

en: Auto, Fired, Red-eye reduction, Return detected
hu_HU: Automata, villant, vörös szem hatás csökkentés, visszatérés érzékelhető

en: No related photos found.
hu_HU: Nem találtunk hasonló képeket.

en: There are %s albums found. Only the first %s will be shown. Please refine your search criteria.
hu_HU: %s albumot találtunk, amelyből az első %s fog látszódni. Finomítsuk a keresési feltételeket.

en: Are you sure you want to remove this photo?
hu_HU: Egészen biztos, hogy a képet szeretnénk eltávolítani?

en: Sorry, you gave a wrong answer.\n\nPlease try again to solve the computation.
hu_HU: Elnézést, nem megfelelő a válasz.\n\nIsmételjük meg a számítást.

en: Comment edited
hu_HU: Szerkesztet hozzászólás

en: Comment on photo:
hu_HU: Hozzászólás a képen:

en: wrote on photo
hu_HU: felirat a képen

en: Reply
hu_HU: Válasz

en: Moderate comment admin
hu_HU: Moderált hozzászólás adminisztráció

en: Moderate manage photo
hu_HU: Képek moderálása

en: You receive this email as you are assigned to moderate
hu_HU: Ez az email azért érkezett, mert a feltöltés/hozzászólás rendszer-moderációra lett jelölve

en: You receive this email as administrator of the site
hu_HU: Az oldal adminisztrátora ennek a levélnek a címzettje

en: You receive this email as uploader of the photo
hu_HU: Az email a kép feltöltőjének lett címezve

en: You receive this email as owner of the album
hu_HU: Az email az album gazdájának lett címezve

en: Comment added
hu_HU: Hozzászólás hozzáadva

en: Could not process comment.\nProbably timed out.
hu_HU: Lejárt a műveletre szánt idő.\nA hozzászólás nem folytatható.

en: Upload failed
hu_HU: Hiba történt a feltöltés közben.

en: Error during upload
hu_HU: Hiba történt a feltöltéskor.

en: Uploaded file is not an image
hu_HU: A feltöltött fájl nem kép.

en: The image is too big. Max photo size: %d x %d (%2.1f MegaPixel)
hu_HU: A kép túlságosan nagy méretű. Maximális képméret: %d x %d (%2.1f MegaPixel)

en: Could not insert photo into db.
hu_HU: A kép nem illeszthető be az adatbázisba.

en: New photo uploaded: %s
hu_HU: %s új képként feltöltésre került

en: This upload requires moderation
hu_HU: Ez a feltöltés rendszer-moderációra kötelezett

en: Details:
hu_HU: Leírás:

en: Manage photo
hu_HU: Képek kezelése

en: You can upload after
hu_HU: Feltöltési lehetőség még

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Zoom in
hu_HU: Nagyítás

en: Gold medal
hu_HU: Arany érem

en: Silver medal
hu_HU: Ezüst érem

en: Bronze medal
hu_HU: Bronz érem

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Next
hu_HU: Következő

en: Start
hu_HU: Indít

en: Slower
hu_HU: Lassabban

en: Faster
hu_HU: Gyorsabban

en: Average&nbsp;rating
hu_HU: Átlag &nbsp;értékelés

en: My&nbsp;rating
hu_HU: Értékelésem

en: photos
hu_HU: kép

en: albums
hu_HU: album

en: Home
hu_HU: Kezdőlap

en: Default photo album for
hu_HU: Alapértelmezett képalbum:

en: Paused
hu_HU: Szünet

en: To see the full size images, you need to enable javascript in your browser.
hu_HU: A teljes méretű kép megtekintéséhez a keresőben be kell kapcsolni a JavaScript funkciót.

en: You must <a href="%s">login</a> to vote
hu_HU: A szavazáshoz <a href="%s"><strong>bejelentkezés</a></strong>< szükséges

en: very low
hu_HU: nagyon alacsony

en: low
hu_HU: alacsony

en: average
hu_HU: átlagos

en: high
hu_HU: magas

en: very high
hu_HU: nagyon magas

en: Are you sure you want to mark this image as inappropriate?
hu_HU: Egészen bizonyos, hogy ezt a képet alkalmatlannak jelöljük?

en: Click this if you do NOT like this image!
hu_HU: Kattintsunk ide, ha ez a kép ELLENSZENVES számunkra.

en: My rating:
hu_HU: Értékelésem:

en: Photo %s of %s
hu_HU: %s. kép a %s képből

en: Click to start/stop
hu_HU: Kattintás az indítás/megállításhoz

en: - - - Comments box activated - - -
hu_HU: - - - Hozzászólás doboz bekapcsolva - - -

en: - - - IPTC box activated - - -
hu_HU: --- IPTC doboz bekapcsolva - - -

en: - - - EXIF box activated - - -
hu_HU: - - - EXIF doboz bekapcsolva - - -

en: , a subalbum of
hu_HU: , ezen albumhoz:

en: View the top rated photos
hu_HU: Legjobbnak értékelt képek
