WP Photo Album Plus - en to pl_PL translation catalogue (320 entries)

en: %d album | %d albums
pl_PL[0]: %d album
pl_PL[1]: %d albumy
pl_PL[2]: %d albumów

en: %d comment | %d comments
pl_PL[0]: %d komentarz
pl_PL[1]: %d komentarze
pl_PL[2]: %d komentarzy

en: %d day | %d days
pl_PL[0]: %d dzień
pl_PL[1]: %d dni
pl_PL[2]: %d dni

en: %d dislike | %d dislikes
pl_PL[0]: %d ocena ujemna
pl_PL[1]: %d oceny ujemne
pl_PL[2]: %d ocen ujemnych

en: %d hour | %d hours
pl_PL[0]: %d godzina
pl_PL[1]: %d godziny
pl_PL[2]: %d godzin

en: %d max rating | %d max ratings
pl_PL[0]: %d maksymalna ocena
pl_PL[1]: %d maksymalne oceny
pl_PL[2]: %d maksymalnych ocen

en: %d minute | %d minutes
pl_PL[0]: %d minuta
pl_PL[1]: %d minuty
pl_PL[2]: %d minut

en: %d month | %d months
pl_PL[0]: %d miesiąc
pl_PL[1]: %d miesiące
pl_PL[2]: %d miesięcy

en: %d photo | %d photos
pl_PL[0]: %d zdjęcie
pl_PL[1]: %d zdjęcia
pl_PL[2]: %d zdjęć

en: %d photo successfully uploaded | %d photos successfully uploaded
pl_PL[0]: %d zdjęcie zostało przesłane!
pl_PL[1]: %d zdjęcia zostały przesłane!
pl_PL[2]: %d zdjęć zostało przesłanych!

en: %d second | %d seconds
pl_PL[0]: %d sekunda
pl_PL[1]: %d sekundy
pl_PL[2]: %d sekund

en: %d upload failed | %d uploads failed
pl_PL[0]: %d zdjęcie przesłane niepomyślnie.
pl_PL[1]: %d zdjęcia przesłane niepomyślnie.
pl_PL[2]: %d zdjęć przesłano niepomyślnie.

en: %d view | %d views
pl_PL[0]: %d wyświetlenie
pl_PL[1]: %d wyświetlenia
pl_PL[2]: %d wyświetleń

en: %d vote | %d votes
pl_PL[0]: %d głos
pl_PL[1]: %d głosy
pl_PL[2]: %d głosów

en: %d week | %d weeks
pl_PL[0]: %d tydzień
pl_PL[1]: %d tygodnie
pl_PL[2]: %d tygodni

en: %d year | %d years
pl_PL[0]: %d rok
pl_PL[1]: %d lata
pl_PL[2]: %d lat

en: %s points added
pl_PL: Dodano %s punktów.

en: , a subalbum of
pl_PL: , podalbum

en: - - - Comments box activated - - -
pl_PL: - - - Ramka komentarzy aktywowana - - -

en: - - - EXIF box activated - - -
pl_PL: - - - Ramka EXIF aktywowana - - -

en: - - - IPTC box activated - - -
pl_PL: - - - Ramka IPTC aktywowana - - -

en: - select an album -
pl_PL: - Wybierz album -

en: --- a selection box ---
pl_PL: --- pole wyboru ---

en: --- all ---
pl_PL: --- wszystkie ---

en: --- generic ---
pl_PL: --- generyczny ---

en: --- multiple see below ---
pl_PL: --- wiele - patrz poniżej ---

en: --- none ---
pl_PL: --- żaden ---

en: --- separate ---
pl_PL: --- separator ---

en: < Previous
pl_PL: < poprzednie

en: A video can not be printed or downloaded
pl_PL: Filmy wideo nie mogą być drukowane lub pobierane

en: AND
pl_PL: I

en: Action (High speed)
pl_PL: Akcja (szybkie)

en: Album #%s created
pl_PL: Album #%s utworzony

en: Album description:
pl_PL: Opis albumu:

en: Albums
pl_PL: Albumy

en: Albums:
pl_PL: Albumy:

en: And
pl_PL: oraz

en: Aperture-priority AE
pl_PL: AE z preselekcją przysłony

en: Apply watermark file:
pl_PL: Plik znaku wodnego:

en: Are you sure you want to mark this image as inappropriate?
pl_PL: Czy jesteś pewien, że chcesz oznaczyć to zdjęcie jako niestosowne?

en: Are you sure you want to remove this photo?
pl_PL: Czy jesteś pewny, że chcesz usunąć to zdjęcie?

en: Auto, Did not fire, Red-eye reduction
pl_PL: Auto, flesza, redukcja efektu czerwonych oczu

en: Auto, Fired, Red-eye reduction
pl_PL: Auto, strzały, redukcja efektu czerwonych oczu

en: Auto, Fired, Red-eye reduction, Return detected
pl_PL: Auto, strzały, Redukcja efektu czerwonych oczu, powrót wykryty

en: Auto, Fired, Red-eye reduction, Return not detected
pl_PL: Auto, strzały, Redukcja efektu czerwonych oczu, powrót nie wykryto

en: Average
pl_PL: Średnia

en: Average&nbsp;rating
pl_PL: Średnia&nbsp;ocena

en: Avg.
pl_PL: Śr.

en: Awaiting moderation
pl_PL: Oczekuje na akceptację

en: Based on your server memory limit you should not upload images larger then <strong>%d x %d (%2.1f MP)</strong>
pl_PL: Na podstawie limitu pamięci Twojego serwera nie powinieneś przesyłać zdjęć większych niż <strong>%d x %d (% 2.1f MP)</strong>

en: Bronze medal
pl_PL: Brązowy medal

en: Browse photos
pl_PL: Przeglądaj zdjęcia

en: Bulb
pl_PL: Żarówka

en: By:
pl_PL: przez

en: CTRL+Click to add/remove option.
pl_PL: CTRL + Kliknij, aby dodać / usunąć opcję.

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Category: | Categories:
pl_PL[0]: Kategoria:
pl_PL[1]: Kategorie:
pl_PL[2]: Kategorii:

en: Center-weighted average
pl_PL: Centralnie ważony uśredniony

en: Checkout
pl_PL: Zamówienie

en: Click this if you do NOT like this image!
pl_PL: Kliknij ten przycisk, jeśli ci się nie podoba to zdjęcie!

en: Click to start/stop
pl_PL: Kliknij: start/stop

en: Comment added
pl_PL: Komentarz dodany

en: Comment edited
pl_PL: Komentarz zmieniony

en: Comment on Facebook:
pl_PL: Komentarz na Facebooku:

en: Comment on photo:
pl_PL: Komendarz do zdjęcia:

en: Could not create album
pl_PL: Nie można utworzyć albumu

en: Could not insert photo into db.
pl_PL: Nie udało się wstawić zdjęcia do bazy danych.

en: Could not process comment.\nProbably timed out.
pl_PL: Nie udało się przetworzyć komentarza.\nPrawdopodobnie przekroczenie czasu oczekiwania.

en: Create Album
pl_PL: Utwórz album

en: Create album
pl_PL: Stwórz album

en: Creative (Slow speed)
pl_PL: Kreatywne (wolno)

en: Default photo album for
pl_PL: Domyślny album dla

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Details:
pl_PL: Szczegóły:

en: Don't leave this blank!
pl_PL: Nie może być puste!

en: Double click to start/stop slideshow running
pl_PL: Kliknij dwukrotnie, aby rozpocząć / zatrzymać pokaz slajdów

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: ERROR: File %s is not a valid picture file.
pl_PL: BŁĄD: Plik %s nie jest prawidłowym plikiem zdjęcia.

en: ERROR: Illegal attempt to create an album.
pl_PL: BŁĄD: Nielegalna próba stworzenia albumu.

en: ERROR: Illegal attempt to enter a comment.
pl_PL: BŁĄD: Nielegalna próba wprowadzenia komentarza.

en: ERROR: Illegal attempt to enter a rating.
pl_PL: BŁĄD: Nielegalna próba oceny zdjęcia.

en: ERROR: Illegal attempt to upload a file.
pl_PL: BŁĄD: Nielegalna próba przesłania pliku.

en: ERROR: Resized or copied image could not be created.
pl_PL: BŁĄD: nie udało się zachować kopiowanego lub zmienianego zdjęcia.

en: ERROR: unable to upload files.
pl_PL: BŁĄD: nie można przesłać zdjęcia.

en: Easily manage and display your photo albums and slideshows within your WordPress site.
pl_PL: Z łatwością zarządzaj i wyświetlaj zdjęcia i albumy na Twojej stronie opartej na WordPress.

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit photo
pl_PL: Edycja zdjęcia

en: Edit!
pl_PL: Edytuj!

en: Enter album description
pl_PL: Wprowadź opis albumu

en: Enter album name
pl_PL: Wpisz nazwę albumu

en: Enter album name.
pl_PL: Wpisz nazwę albumu.

en: Error during upload
pl_PL: Błąd podczas przesyłania

en: Exif
pl_PL: EXIF

en: Faster
pl_PL: Szybciej

en: Featured photos
pl_PL: Zdjęć-

en: Find!
pl_PL: Znajdź!

en: Fired
pl_PL: Odpalony

en: Fired, Red-eye reduction
pl_PL: Zwolniony, Redukcja efektu czerwonych oczu

en: Fired, Red-eye reduction, Return detected
pl_PL: Zwolniony, Redukcja efektu czerwonych oczu, powrót wykryty

en: Fired, Red-eye reduction, Return not detected
pl_PL: Zwolniony, Redukcja efektu czerwonych oczu, nie wraca wykryty

en: Fired, Return detected
pl_PL: Flesza, wykryto Powrót

en: Fired, Return not detected
pl_PL: Flesza, nie wraca wykryty

en: First
pl_PL: pierwsze

en: Found photos will meet the search criteria as follows:
pl_PL: Znalezione zdjęcia będą spełniać poniższe kryteria wyszukiwania:

en: Gold medal
pl_PL: Złoty medal

en: Hide EXIF data
pl_PL: Ukryj dane EXIF

en: Hide IPTC data
pl_PL: Ukryj dane IPTC

en: If you leave this blank, iptc tag 005 (Graphic name) will be used as photoname if available, else the original filename will be used as photo name.
pl_PL: Jeśli pozostawisz puste, o ile jest dostępny, tag z IPTC 005 (nazwa grafiki) zostanie wykorzystany jako nazwa zdjęcia. W przeciwnym wypadku użyta będzie nazwa pliku.

en: If you leave this blank, iptc tag 120 (Caption) will be used as photoname if available, else the original filename will be used as photo name.
pl_PL: Jeśli pozostawisz puste, o ile jest dostępny, tag z IPTC 120 (caption) zostanie wykorzystany jako nazwa zdjęcia. W przeciwnym wypadku użyta będzie nazwa pliku.

en: If you leave this blank, the original filename will be used as photo name.
pl_PL: Jeśli pozostawisz puste użyta zostanie nazwa pliku.

en: Inverse selection
pl_PL: Odwróć wybór

en: Inverted
pl_PL: Odwrócone

en: Iptc
pl_PL: IPTC

en: Items must meet all selected options.
pl_PL: Produkty muszą spełniać wszystkie wybrane opcje.

en: Keys: f = next mode; q,x = exit; d = dismiss this notice.
pl_PL: Klawisze: f = nestępny tryb; q, x = wyjście; d = odrzucić tę informację.

en: Keys: f = next mode; q,x = exit; p = previous, n = next, s = start/stop, d = dismiss this notice.
pl_PL: Klawisze: f = następny tryb; q, x = wyjście; p = poprzednia, n = następny, s = start / stop, d = odrzuć tę informację.

en: Landscape
pl_PL: Krajobraz

en: Last
pl_PL: ostatnie

en: Leave a comment
pl_PL: Napisz swój komentarz

en: Link to
pl_PL: Odnośnik do

en: Manage photo
pl_PL: Edytuj zdjęcie

en: Manual
pl_PL: Ręcznie

en: Marked as spam
pl_PL: Oznaczono jako spam

en: Max photo size: %d x %d (%2.1f MegaPixel)
pl_PL: Maks. rozmiar zdjęcia: %d x %d (%2.1f megapikseli)

en: Max uploads reached
pl_PL: Limit przesłanych zdjęć osiągnięty

en: Mean value: %4.2f.
pl_PL: Średnia wartość: %4.2f.

en: Mine
pl_PL: Moja

en: Missing thumbnail image #%s
pl_PL: Brakuje miniatur #%s

en: Moderate comment admin
pl_PL: Moderuj/edytuj komentarze do zdjęć

en: Moderate manage photo
pl_PL: Edytuj zdjęcie i/lub zatwierdź jego komentarze

en: Multi Tagged photos
pl_PL: Zdjęcia z wieloma tagami

en: Multi-segment
pl_PL: Wielosegmentowy

en: My rating:
pl_PL: Moja ocena:

en: My&nbsp;rating
pl_PL: Moja&nbsp;ocena

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: New
pl_PL: Nowy

en: New Album
pl_PL: Nowy album

en: New photo uploaded: %s
pl_PL: Przesłano nowe zdjęcie: %s

en: New!
pl_PL: Nowość

en: Next
pl_PL: nast.

en: Next >
pl_PL: następne >

en: Next photo
pl_PL: następne zdjęcie

en: No EXIF data
pl_PL: Brak danych EXIF

en: No Flash
pl_PL: Bez lampy

en: No IPTC data
pl_PL: Brak danych IPTC

en: No album defined (yet)
pl_PL: Nie ma zdefiniowanego albumu

en: No albums found matching your search criteria.
pl_PL: Nie znaleziono albumu spełniających Twoje kryteria wyszukiwania.

en: No albums or photos found matching your search criteria.
pl_PL: Nie znaleziono albumów ani zdjęć spełniających Twoje kryteria wyszukiwania.

en: No flash function
pl_PL: Nie Funkcja lampy błyskowej

en: No photos found matching your search criteria.
pl_PL: Nie znaleziono zdjęć spełniających Twoje kryteria wyszukiwania.

en: No related photos found.
pl_PL: Nie znaleziono powiązanych zdjęć.

en: Not Defined
pl_PL: Nie zdefiniowano

en: Nothing Found
pl_PL: Nic nie znaleziono

en: Number of people who marked this photo as inappropriate
pl_PL: Liczba osób, które nie zaznaczył tej zdjęcie jako nieodpowiednie

en: Number of votes: <span id="wppa-vote-count-%s" >%s</span>&nbsp;
pl_PL: Liczba głosów: <span id="wppa-vote-count-%s" >%s</span>&nbsp;

en: OR
pl_PL: LUB

en: Off, Did not fire
pl_PL: Off flesza

en: Off, Did not fire, Return not detected
pl_PL: Off Nie strzelać, nie wraca wykryty

en: Off, No flash function
pl_PL: Off Brak funkcji błysku

en: Off, Red-eye reduction
pl_PL: Redukcja efektu czerwonych oczu

en: On, Did not fire
pl_PL: On nie flesza

en: On, Red-eye reduction
pl_PL: Redukcja efektu czerwonych oczu

en: On, Red-eye reduction, Return detected
pl_PL: On, redukcja efektu czerwonych oczu, wykryty Wróć

en: On, Return detected
pl_PL: On, wykryty Wróć

en: On, Return not detected
pl_PL: On nie wraca wykryty

en: Or
pl_PL: lub

en: Other
pl_PL: Inne

en: Owner
pl_PL: Właściciel

en: Page:
pl_PL: Strona:

en: Pages:
pl_PL: Strony:

en: Partial
pl_PL: Częściowa

en: Paused
pl_PL: Zatrzymane

en: Photo
pl_PL: Zdjęcie

en: Photo %s not found.
pl_PL: Zdjęcie %s nie znalezione.

en: Photo %s of %s
pl_PL: Zdjęcie %s z %s

en: Photo by: %s
pl_PL: Dodane przez: %s

en: Photo comment
pl_PL: Komentarz zdjęcia

en: Photo id =
pl_PL: Zdjęcie id =

en: Photo not found
pl_PL: Zdjęcie nie znalezione.

en: Photo search results
pl_PL: Wyniki wyszukiwania zdjęć

en: Photo upload
pl_PL: Przesyłanie zdjęcia

en: Photos
pl_PL: Zdjęcia

en: Photos by %s
pl_PL: Zdjęcia dodane przez %s

en: Photos by EXIF date
pl_PL: Zdjęcia według daty EXIF

en: Photos by date last modified
pl_PL: Zdjęcia według daty ostatniej modyfikacji

en: Photos by date of upload
pl_PL: Zdjęcia według daty przesłania

en: Photos uploaded by
pl_PL: Zdjęcia przesłane przez

en: Please check the tag(s) that the photos must have
pl_PL: Zaznacz tag(i), które zdjęcie powinno mieć

en: Please enter a comment
pl_PL: Proszę wpisać komentarz

en: Please enter a valid email address
pl_PL: Proszę wpisać poprawny adres e-mail

en: Please enter your name
pl_PL: Proszę wpisać imię

en: Please select a multitag landing page in Table VI-C4b
pl_PL: Proszę wybrać stronę dla zdjęć z wieloma tagami w tabeli VI-C4b

en: Please select a tagcloud landing page in Table VI-C3b
pl_PL: Proszę wybrać stronę dla chmury tagów w tabeli VI-C3b

en: Please select an album and try again
pl_PL: Proszę, wybierz album i spróbuj ponownie

en: Portrait
pl_PL: Portretowe

en: Position:
pl_PL: Pozycja:

en: Post:
pl_PL: Wpis:

en: Press f for fullscreen.
pl_PL: Naciśnij przycisk f by przejść do pełnego ekranu

en: Prev.
pl_PL: poprz.

en: Preview tags:
pl_PL: Podejrzyj tagi:

en: Previous
pl_PL: poprzednie

en: Previous photo
pl_PL: poprzednie zdjęcie

en: QR code
pl_PL: Kod QR

en: Rating: %4.2f.
pl_PL: Ocena: %4.2f.

en: Recently commented photos
pl_PL: Ostatnio komentowane zdjęcia

en: Recently modified photos
pl_PL: Ostatnio zmodyfikowane zdjęcia

en: Recently updated albums
pl_PL: Ostatnio zaktualizowane albumy

en: Recently uploaded photos
pl_PL: Ostatnio przesłane zdjęcia

en: Red-eye reduction, Return not detected
pl_PL: Redukcja efektu czerwonych oczu, nie wraca wykryty

en: Refresh
pl_PL: Odśwież

en: Related photos
pl_PL: Powiązane zdjęcia

en: Reply
pl_PL: Odpowiedz

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search Results for: %s
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla: %s

en: Searchresults from album %s and its subalbums
pl_PL: Wyniki wyszukiwania z albumu %s i jego podalbumów

en: Searchstring:
pl_PL: Szukane:

en: See all the authors photos
pl_PL: Zobacz wszystkie zdjęcia autora

en: See the authors albums
pl_PL: Zobacz albumy autora

en: See the authors photos
pl_PL: Zobacz zdjęcia autora

en: See this image on %s
pl_PL: Obejrzyj to zdjęcie na %s

en: Send!
pl_PL:  WYŚLIJ

en: Share %s on Google+
pl_PL: Udostępnij %s na Google+

en: Share %s on Pinterest
pl_PL: Udostępnij %s na Pinterest

en: Share on Google+
pl_PL: Udostępnij na Google+

en: Share on Pinterest
pl_PL: Udostępnij na Pinterest

en: Share on Twitter
pl_PL: Udostępnij na Twitterze

en: Show EXIF data
pl_PL: Pokaż dane EXIF

en: Show IPTC data
pl_PL: Pokaż dane IPTC

en: Shutter speed priority AE
pl_PL: Priorytetu prędkości migawki AE

en: Silver medal
pl_PL: Srebrny medal

en: Slideshow
pl_PL: Pokaz slajdów

en: Slower
pl_PL: Wolniej

en: Social media landing page
pl_PL: Strona dla mediów społecznościowych

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
pl_PL: Nie znaleźliśmy niczego odpowiadającego twojemu zapytaniu. Spróbuj użyć innych słów kluczowych.

en: Sorry, you gave a wrong answer.\n\nPlease try again to solve the computation.
pl_PL: Niestety, podałeś błędną odpowiedź.\n\nSpróbuj ponownie i podaj rozwiązanie.

en: Spot
pl_PL: Miejsce

en: Submit
pl_PL: Prześlij

en: Super View Photos
pl_PL: Super zdjęcia

en: Tagged photos
pl_PL: Oznaczone zdjęcia

en: Tagged photos:
pl_PL: Zdjęcia z tagami:

en: Text
pl_PL: Tekst

en: The image is too big. Max photo size: %d x %d (%2.1f MegaPixel)
pl_PL: Zdjęcie jest za duże. Maksymalny rozmiar: %d x %d (%2.1f megapikseli)

en: The last album added is
pl_PL: Ostatnio dodany album to:

en: There are %s albums found. Only the first %s will be shown. Please refine your search criteria.
pl_PL: Znaleziono %s albumów. Pokazane zostaną tylko %s. Proszę uściślić kryteria wyszukiwania.

en: There are no commented photos (yet)
pl_PL: Nie ma jeszcze zdjęć z komentarzami

en: There are no featured photos (yet)
pl_PL: Nie ma jeszcze polecanych zdjęć

en: There are no photos (yet)
pl_PL: Nie ma jeszcze zdjęć

en: There are no rated photos (yet)
pl_PL: Nie ma jeszcze ocenionych zdjęć

en: There are no uploaded photos (yet)
pl_PL: nie ma jeszcze żadnych przesłanych zdjęć

en: There are too many registered users in the system for this widget
pl_PL: Zbyt wielu użytkowników by używać tego widgeta

en: There is %d photo album | There are %d photo albums
pl_PL[0]: Jest %d album zdjęć
pl_PL[1]: Są %d albumy zdjęć
pl_PL[2]: Jest %d albumów zdjęć

en: There is no filetype available for your browser, or your browser does not support html5 audio
pl_PL: Nie ma dostępnego pliku dla Twojej przeglądarki lub Twoja przeglądarka nie obsługuje dźwięku HTML5

en: There is no filetype available for your browser, or your browser does not support html5 video
pl_PL: Nie ma dostępnych plików obsługiwanych przez twoją przeglądarkę lub Twoja przeglądarka nie obsługuje filmów HTML5

en: This upload requires moderation
pl_PL: Przesłane zdjęcie wymaga akceptacji moderatora

en: Thumbnail view
pl_PL: Widok miniaturek

en: Thumbnails
pl_PL: Miniaturki

en: To see the full size images, you need to enable javascript in your browser.
pl_PL: Aby obejrzeć zdjęcia w pełnym wymiarze, musisz włączyć javascript w twojej przeglądarce.

en: Toggle fullscreen
pl_PL: Włącza tryb pełnoekranowy

en: Top rated photos
pl_PL: Najlepiej ocenione zdjęcia

en: Tweet %s on Twitter
pl_PL: Wyślij %s na Twittera

en: Unpublished
pl_PL: Nieopublikowane

en: Update album
pl_PL: Aktualizacja albumu

en: Upload Photo
pl_PL: Prześlij nowe zdjęcie do tego albumu

en: Upload failed
pl_PL: Przesyłanie zdjęcia nie powiodło się

en: Upload photo
pl_PL: Prześlij zdjęcie

en: Uploaded file %s already exists in this album.
pl_PL: Przesłany plik %s już istnieje na tym albumie.

en: Uploaded file is not an image
pl_PL: Przesłany plik nie jest zdjęciem

en: User %1$s uploaded photo %2$s into album %3$s
pl_PL: Użytkownik %1$s przesłał zdjęcie %2$s do albumu %3$s

en: Value =
pl_PL: Wartość =

en: Various albums
pl_PL: Różne albumy

en: Various albums by %s
pl_PL: Różne albumy dodane przez %s

en: View
pl_PL: Zobacz

en: View the album
pl_PL: Pokaż album:

en: View the cover photo | View the cover photos
pl_PL[0]: Zobacz zdjęcie na okładce
pl_PL[1]: Zobacz zdjęcia na okładce
pl_PL[2]: Zobacz zdjęć na okładce

en: View the featured photos
pl_PL: Zobacz polecane zdjęcia

en: View the most recent uploaded photos
pl_PL: Zobacz ostatnio przesłane zdjęcia

en: View the thumbnails
pl_PL: Zobacz miniatury

en: View the top rated photos
pl_PL: Zobacz najwyżej ocenione zdjęcia

en: Warning. No page defined for search results!
pl_PL: Ostrzeżenie. Nie zdefiniowane strony dla wyników wyszukiwania!

en: Working...
pl_PL: W trakcie...

en: Wrong captcha, please try again
pl_PL: Złe captcha, prosimy spróbować ponownie

en: You can upload after
pl_PL: Możesz przesłać potem

en: You marked this image as inappropriate.
pl_PL: Oznaczono to zdjęcie jako nieodpowiednie.

en: You may upload %d photo | You may upload up to %d photos at once if your browser supports HTML-5 multiple file upload
pl_PL[0]: Możesz przesłać %d zdjęcie
pl_PL[1]: Możesz przesłać %d zdjęcia
pl_PL[2]: Możesz przesłać %d zdjęć

en: You must <a href="%s">login</a> to enter a comment
pl_PL: Musisz <a href="%s">zalogować się</a>, aby dodać komentarz

en: You must <a href="%s">login</a> to vote
pl_PL: Musisz <a href="%s">zalogować się</a> aby głosować

en: You must login to enter a comment
pl_PL: Musisz się zalogować, aby dodać komentarz

en: You must login to vote
pl_PL: Musisz zalogować się, aby zagłosować

en: You receive this email as administrator of the site
pl_PL: Otrzymujesz tę wiadomość jako administrator strony

en: You receive this email as owner of the album
pl_PL: Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ jesteś właścicielem albumu zdjęć

en: You receive this email as uploader of the photo
pl_PL: Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ przesłałeś zdjęcie

en: You receive this email as you are assigned to moderate
pl_PL: Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ jesteś moderatorem

en: You receive this email because you commented this photo earlier.
pl_PL: Otrzymujesz tę wiadomość, ponieważ skomentowałeś to zdjęcie wcześniej.

en: Your comment:
pl_PL: Twój komentarz:

en: Your email:
pl_PL: Twój adres e-mail:

en: Your name:
pl_PL: Twoje imię:

en: Zoom in
pl_PL: Powiększ

en: and
pl_PL: i

en: average
pl_PL: średnie

en: hidden
pl_PL: ukryty

en: high
pl_PL: dobre

en: including mine
pl_PL: wraz z moją

en: low
pl_PL: słabe

en: n.a.
pl_PL: n.d.

en: of
pl_PL: z

en: of owner:
pl_PL: właściciela:

en: or
pl_PL: lub

en: very high
pl_PL: bardzo dobre

en: very low
pl_PL: bardzo słabe

en: with category:
pl_PL: z kategorii:

en: with content:
pl_PL: o treści:

en: with exif tag:
pl_PL: z tagiem EXIF:

en: with iptc tag:
pl_PL: z tagiem IPTC:

en: with name:
pl_PL: z nazwą:

en: with tag:
pl_PL: z tagiem:

en: with words:
pl_PL: ze słowami:

en: wrote
pl_PL: napisał

en: wrote on photo
pl_PL: napisał pod zdjęciem:

en: wrote:
pl_PL: napisał:
