WP Photo Album Plus - en to sk_SK translation catalogue (292 entries)

en: Pages:
sk_SK: Stránky:

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Warning. No page defined for search results!
sk_SK: Varovanie. Žiadne stránky definovanej pre výsledky vyhľadávania!

en: Search
sk_SK: Vyhľadávanie

en: Search Results for: %s
sk_SK: Výsledky hľadania pre: %s

en: Nothing Found
sk_SK: Nenašiel som

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
sk_SK: Ospravedlňujeme sa, ale hľadaný výraz nebol bohužiaľ nájdený. Skúste to znova s nejakými inými kľúčovými slovami.

en: Previous page
sk_SK: Predchádzajúca stránka

en: Next page
sk_SK: Nasledujúca stránka

en: Page
sk_SK: Strany

en: No photos found matching your search criteria.
sk_SK: Nenájdené žiadne fotografie zodpovedajúce zadaným kritériám vyhľadávania.

en: No albums found matching your search criteria.
sk_SK: Žiadne albumy našiel zodpovedajúce zadaným kritériám vyhľadávania.

en: No albums or photos found matching your search criteria.
sk_SK: Žiadne albumy alebo fotografie nájsť zodpovedajúce zadaným kritériám vyhľadávania.

en: Prev page
sk_SK: Pred stránka

en: Name
sk_SK: Meno

en: Link to
sk_SK: Odkaz na

en: Owner
sk_SK: Vlastník

en: New Album
sk_SK: Nový Album

en: Edit photo
sk_SK: Upraviť fotografiu

en: Album:
sk_SK: Album

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Views:
sk_SK: Zobrazení:

en: View the album
sk_SK: Prezerať album

en: View the cover photo | View the cover photos
sk_SK[0]: Zobraziť na obálke fotografiu
sk_SK[1]: Zobraziť na obálke fotografiu

en: View
sk_SK: Zobrazenie

en: and
sk_SK: a

en: New!
sk_SK: Nové!

en: New
sk_SK: Nové

en: Browse photos
sk_SK: Prezerať fotografie

en: There is no filetype available for your browser, or your browser does not support html5 audio
sk_SK: Nie je k dispozícii žiadna filetype pre prehliadače, alebo Váš prehliadač nepodporuje HTML5 audio

en: Photos
sk_SK: Obrázky

en: --- none ---
sk_SK: ---nikto---

en: Photo search results
sk_SK: Výsledky hľadania Foto

en: Category
sk_SK: Kategória

en: --- all ---
sk_SK: ---všetky---

en: Albums
sk_SK: Albumy

en: CTRL+Click to add/remove option.
sk_SK: CTRL   Kliknite na tlačidlo pridať / odobrať voľby.

en: Items must meet all selected options.
sk_SK: Položky musia spĺňať všetky vybrané možnosti.

en: Tag
sk_SK: Značka

en: Iptc
sk_SK: IPTC

en: Submit
sk_SK: Odoslať

en: Super View Photos
sk_SK: Super Zobraziť fotografie

en: Thumbnails
sk_SK: Miniatúry

en: Tagged photos
sk_SK: Tagged fotografie

en: Please select a tagcloud landing page in Table VI-C3b
sk_SK: Vyberte prosím tagcloud landing page v tabuľke VI-C3b

en: Multi Tagged photos
sk_SK: Multi označených fotografií

en: Please select a multitag landing page in Table VI-C4b
sk_SK: Prosím vyberte multitag landing page v tabuľke VI-C4b

en: Please check the tag(s) that the photos must have
sk_SK: Skontrolujte Tag (y), ktoré musia mať fotky

en: Or
sk_SK: Alebo

en: Inverse selection
sk_SK: Obrátený výber

en: Find!
sk_SK: Nájsť!

en: Social media landing page
sk_SK: Vstupná stránka Sociálne médiá

en: See this image on %s
sk_SK: Pozri tento obrázok na %s

en: QR code
sk_SK: QR kód

en: Share on Twitter
sk_SK: Zdieľať na Twitter

en: Share %s on Google+
sk_SK: Podiel %s na Google +

en: Share on Google+
sk_SK: Zdieľať na Google

en: Share %s on Pinterest
sk_SK: Podiel %s na Pinterest

en: Share on Pinterest
sk_SK: Podiel na Pinterest

en: Comment on Facebook:
sk_SK: Komentár na Facebook:

en: Working...
sk_SK: Pracuje:

en: Create Album
sk_SK: Vytvorenie albumu

en: Enter album name.
sk_SK: Zadajte názov albumu.

en: Don't leave this blank!
sk_SK: Nenechávajte to prázdne!

en: Enter album description
sk_SK: Zadajte popis albumu

en: Create album
sk_SK: Vytvorenie albumu

en: Max uploads reached
sk_SK: Max uploads dosiahol

en: Upload Photo
sk_SK: Nahrať fotku

en: Max photo size: %d x %d (%2.1f MegaPixel)
sk_SK: Max veľkosť fotografií: %d %d (%2.1f MegaPixel)

en: Apply watermark file:
sk_SK: Použitie súboru vodoznak:

en: Position:
sk_SK: Pozícia:

en: If you leave this blank, iptc tag 005 (Graphic name) will be used as photoname if available, else the original filename will be used as photo name.
sk_SK: Ak necháte prázdne, iptc značku 005 (grafické názov) sa použije ako photoname ak je to možné, inak pôvodný názov súboru sa použije ako názov fotografie.

en: If you leave this blank, iptc tag 120 (Caption) will be used as photoname if available, else the original filename will be used as photo name.
sk_SK: Ak necháte prázdne, iptc značku 120 (titulok) sa použije ako photoname ak je to možné, inak pôvodný názov súboru sa použije ako názov fotografie.

en: If you leave this blank, the original filename will be used as photo name.
sk_SK: Ak necháte prázdne, pôvodný názov súboru sa použije ako názov fotografie.

en: hidden
sk_SK: skrytý

en: Preview tags:
sk_SK: Ukážka Tagy:

en: Upload photo
sk_SK: Nahrať doklad totožnosti s fotografiou

en: Please select an album and try again
sk_SK: Vyberte album a skúste to znova

en: ERROR: unable to upload files.
sk_SK: Chyba: nemožno nahrať súbory.

en: Album description:
sk_SK: Popis albumu:

en: Update album
sk_SK: Aktualizácia albumu

en: wrote:
sk_SK: Napísal:

en: Avatar
sk_SK: Avatára

en: Awaiting moderation
sk_SK: Čaká moderovanie

en: Marked as spam
sk_SK: Označený ako spam

en: Edit!
sk_SK: Upraviť!

en: Send!
sk_SK: Odoslať!

en: Your name:
sk_SK: vaše meno:

en: Your email:
sk_SK: Váš e-mail:

en: Your comment:
sk_SK: Váš komentár:

en: You must <a href="%s">login</a> to enter a comment
sk_SK: Musíte <a href=&quot;"%s"&quot;>prihlásenie</a> zadajte komentár

en: You must login to enter a comment
sk_SK: Musíte prihlásiť sa napísať komentár

en: Leave a comment
sk_SK: Zanechať komentár

en: Show IPTC data
sk_SK: Zobraziť IPTC dáta

en: Hide IPTC data
sk_SK: Skryť IPTC dáta

en: No IPTC data
sk_SK: Žiadne IPTC dáta

en: Show EXIF data
sk_SK: Zobraziť EXIF dáta

en: Hide EXIF data
sk_SK: Skryť EXIF dáta

en: No EXIF data
sk_SK: Žiadne EXIF dáta

en: < Previous
sk_SK: < Späť

en: Next >
sk_SK: Ďalej >

en: See the authors albums
sk_SK: Pozri autori albumy

en: See the authors photos
sk_SK: Pozri autori fotografií

en: See all the authors photos
sk_SK: Prezrieť všetky fotografie, autori

en: Photo by: %s
sk_SK: Autor: %s

en: Photo %s not found.
sk_SK: Foto %s nebol nájdený.

en: Mean value: %4.2f.
sk_SK: Stredná hodnota: %4.2f.

en: Refresh
sk_SK: Obnoviť

en: Post:
sk_SK: Prechod:

en: Page:
sk_SK: Strana:

en: with category:
sk_SK: s kategórií:

en: with name:
sk_SK: s názvom:

en: with words:
sk_SK: so slovami:

en: with tag:
sk_SK: s tag:

en: of owner:
sk_SK: vlastníka:

en: with iptc tag:
sk_SK: iptc Tag:

en: with content:
sk_SK: s obsahom:

en: with exif tag:
sk_SK: exif Tag:

en: View the thumbnails
sk_SK: Zobrazenie miniatúr

en: Searchresults from album %s and its subalbums
sk_SK: Searchresults z albumu %s a jeho subalbums

en: Photos by EXIF date
sk_SK: Fotografie podľa dátumu EXIF

en: Photos by date of upload
sk_SK: Fotografie podľa dátumu nahrania

en: Photos by date last modified
sk_SK: Fotografie podľa dátumu poslednej zmeny

en: Photos by %s
sk_SK: Fotografie podľa %s

en: Various albums
sk_SK: Rôzne albumy

en: Albums:
sk_SK: Albumy:

en: Top rated photos
sk_SK: Najlepšie hodnotené fotografie

en: Recently modified photos
sk_SK: Nedávno upravené fotografie

en: Recently uploaded photos
sk_SK: Nedávno nahrané fotografie

en: Recently commented photos
sk_SK: Nedávno komentované fotografie

en: Featured photos
sk_SK: Odporúčané fotky

en: Related photos
sk_SK: Súvisiace fotografie

en: Tagged photos:
sk_SK: Označkované fotografie:

en: or
sk_SK: alebo

en: Inverted
sk_SK: Inverzia

en: Recently updated albums
sk_SK: Nedávno aktualizované Galéria

en: Various albums by %s
sk_SK: Rôzne albumy %s

en: Thumbnail view
sk_SK: Zobrazenie miniatúr

en: Unpublished
sk_SK: Nepublikované.

en: Found photos will meet the search criteria as follows:
sk_SK: Nájsť fotografie budú spĺňať kritériá vyhľadávania nasledovne:

en: AND
sk_SK: A

en: OR
sk_SK: ALEBO

en: Photo
sk_SK: Foto

en: wrote
sk_SK: napísal

en: Based on your server memory limit you should not upload images larger then <strong>%d x %d (%2.1f MP)</strong>
sk_SK: Na základe vašej pamäte limit servera by nie vkladať obrázky väčšie potom <strong>%d %d (%2.1f MP)</strong>

en: - select an album -
sk_SK: -Vyberte album-

en: --- generic ---
sk_SK: ---generických---

en: --- multiple see below ---
sk_SK: --- Viac pozri nižšie ---

en: --- a selection box ---
sk_SK: ---okno výberu---

en: --- separate ---
sk_SK: ---samostatné---

en: Photo id =
sk_SK: Foto id =

en: Value =
sk_SK: Hodnota

en: Not Defined
sk_SK: Nie je definovaná

en: Manual
sk_SK: Manuál

en: Aperture-priority AE
sk_SK: Priorita clony AE

en: Shutter speed priority AE
sk_SK: Priorita uzávierky rýchlosti AE

en: Creative (Slow speed)
sk_SK: Creative (pomalé rýchlosti)

en: Action (High speed)
sk_SK: Akcie (vysoká rýchlosť)

en: Portrait
sk_SK: Portrét

en: Landscape
sk_SK: Krajiny

en: Bulb
sk_SK: Žiarovka

en: Average
sk_SK: Priemer

en: Center-weighted average
sk_SK: Vyvážený priemer

en: Multi-segment
sk_SK: Multi-segmentové

en: Partial
sk_SK: Čiastočné

en: Other
sk_SK: Ostatné

en: No Flash
sk_SK: Bez blesku

en: Fired
sk_SK: Vystrelil

en: Fired, Return not detected
sk_SK: Vystrelil, nie vrátiť zistených

en: Fired, Return detected
sk_SK: Vystrelil, návrat zistené

en: On, Did not fire
sk_SK: Ďalej, urobil oheň

en: On, Fired
sk_SK: Ďalej, vystrelil

en: On, Return not detected
sk_SK: Na, vrátiť, nebola zistená

en: On, Return detected
sk_SK: Návrat, zistených

en: Off, Did not fire
sk_SK: Po prvé, urobil oheň

en: Off, Did not fire, Return not detected
sk_SK: Off, urobil oheň, návrat nebola zistená

en: Auto, Did not fire
sk_SK: Auto, nie je oheň

en: Auto, Fired
sk_SK: Auto vystrelil

en: Auto, Fired, Return not detected
sk_SK: Auto, vystrelil, návrat nebola zistená

en: Auto, Fired, Return detected
sk_SK: Auto, vystrelil, návrat zistené

en: No flash function
sk_SK: Žiadne flash funkcie

en: Off, No flash function
sk_SK: Off, flash nefunkčné

en: Fired, Red-eye reduction
sk_SK: Vystrelil, redukcia červených očí

en: Fired, Red-eye reduction, Return not detected
sk_SK: Vystrelil, redukcia červených očí, návrat nebola zistená

en: Fired, Red-eye reduction, Return detected
sk_SK: Vystrelil, redukcia červených očí, návrat zistené

en: On, Red-eye reduction
sk_SK: Na, redukcia červených očí

en: Red-eye reduction, Return not detected
sk_SK: Redukcia červených očí, návrat nebola zistená

en: On, Red-eye reduction, Return detected
sk_SK: Ďalej, redukcia červených očí, návrat zistené

en: Off, Red-eye reduction
sk_SK: Vypnutý, redukcia červených očí

en: Auto, Did not fire, Red-eye reduction
sk_SK: Auto, urobil oheň, redukcia červených očí

en: Auto, Fired, Red-eye reduction
sk_SK: Auto, hmoždinky, redukcia červených očí

en: Auto, Fired, Red-eye reduction, Return not detected
sk_SK: Auto, hmoždinky, redukcia červených očí, návrat nebola zistená

en: Auto, Fired, Red-eye reduction, Return detected
sk_SK: Auto, hmoždinky, redukcia červených očí, návrat zistené

en: No related photos found.
sk_SK: Nenájdené žiadne súvisiace fotografie.

en: There are %s albums found. Only the first %s will be shown. Please refine your search criteria.
sk_SK: Neexistujú albumy %s našiel. Zobrazia sa iba prvé %s. Prosím spresnite kritérium vyhľadávania.

en: Are you sure you want to remove this photo?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť túto fotografiu?

en: including mine
sk_SK: vrátane dolu

en: Sorry, you gave a wrong answer.\n\nPlease try again to solve the computation.
sk_SK: Sorry, dal si zle answer.\n\nPlease skúsiť znovu riešiť výpočet.

en: Comment edited
sk_SK: Komentár upravovať

en: Photo comment
sk_SK: Foto komentár

en: Comment on photo:
sk_SK: Komentovať fotografie:

en: wrote on photo
sk_SK: napísal na fotografiu

en: Reply
sk_SK: Odpovedať

en: Moderate comment admin
sk_SK: Mierny komentár admin

en: Moderate manage photo
sk_SK: Stredne spravovať fotografie

en: You receive this email as you are assigned to moderate
sk_SK: Dostanete tento e-mail, ako sú priradené až stredne

en: You receive this email as administrator of the site
sk_SK: Dostanete tento e-mail ako správca webu

en: You receive this email as uploader of the photo
sk_SK: Budete dostávať e-maily ako pridal fotografie

en: You receive this email as owner of the album
sk_SK: Dostanete tento e-mail ako vlastník albumu

en: You receive this email because you commented this photo earlier.
sk_SK: Dostanete tento e-mail, pretože ste komentoval túto fotografiu skôr.

en: Comment added
sk_SK: Príkaz sa pridal

en: Could not process comment.\nProbably timed out.
sk_SK: Nemohol spracovať comment.\nProbably vypršal.

en: A video can not be printed or downloaded
sk_SK: Video nemožno vytlačiť alebo stiahnuť

en: ERROR: Illegal attempt to enter a rating.
sk_SK: Chyba: Neplatný pokus vstúpiť rating.

en: ERROR: Illegal attempt to enter a comment.
sk_SK: Chyba: Neplatný pokus zadať poznámku.

en: ERROR: Illegal attempt to create an album.
sk_SK: Chyba: Neplatný pokus vytvoriť album.

en: Wrong captcha, please try again
sk_SK: Zle captcha, skúste to prosím znova

en: Album #%s created
sk_SK: Vytvorený album #%s

en: Could not create album
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť album

en: ERROR: Illegal attempt to upload a file.
sk_SK: Chyba: Neplatný pokus o odovzdanie súboru.

en: Photo upload
sk_SK: Foto upload

en: Upload failed
sk_SK: Odovzdávanie zlyhalo

en: Error during upload
sk_SK: Chyba počas upload

en: Uploaded file is not an image
sk_SK: Nahraný súbor nie je obraz

en: Uploaded file %s already exists in this album.
sk_SK: Nahraný súbor %s už existuje v tomto albume.

en: The image is too big. Max photo size: %d x %d (%2.1f MegaPixel)
sk_SK: Obrázok je príliš veľký. Max veľkosť fotografií: %d %d (%2.1f MegaPixel)

en: Could not insert photo into db.
sk_SK: Nedá vložiť fotografie do db.

en: New photo uploaded: %s
sk_SK: Nové fotografie nahral: %s

en: User %1$s uploaded photo %2$s into album %3$s
sk_SK: Používateľ %1$s nahrané fotografie %2$s do albumu %3$s

en: This upload requires moderation
sk_SK: Tento upload vyžaduje umiernenosť

en: Details:
sk_SK: Detaily:

en: Manage photo
sk_SK: Správa foto

en: You can upload after
sk_SK: Môžete nahrať po

en: Download
sk_SK: Stiahnúť

en: Zoom in
sk_SK: Priblížiť

en: Gold medal
sk_SK: Zlatá medaila

en: Silver medal
sk_SK: Strieborná medaila

en: Bronze medal
sk_SK: Bronzová medaila

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúci

en: Next
sk_SK: Ďalší

en: Press f for fullscreen.
sk_SK: Stlačte tlačidlo f na celú obrazovku.

en: Keys: f = next mode; q,x = exit; p = previous, n = next, s = start/stop, d = dismiss this notice.
sk_SK: Skratky: f = ďalší režim; q,x = výstupu; p = predchádzajúca, n = vedľa, s = štart/stop, d = zamietol tohto oznámenia.

en: Keys: f = next mode; q,x = exit; d = dismiss this notice.
sk_SK: Skratky: f = ďalší režim; q,x = výstupu; d = zamietol tohto oznámenia.

en: Start
sk_SK: Štart

en: Stop
sk_SK: Zastaviť

en: Slower
sk_SK: Pomalší

en: Faster
sk_SK: Rýchlejšie

en: of
sk_SK: z

en: Previous photo
sk_SK: Předcházející fotka

en: Next photo
sk_SK: Další fotka

en: Prev.
sk_SK: Späť

en: Average&nbsp;rating
sk_SK: Priemerné hodnotenie

en: My&nbsp;rating
sk_SK: Moje hodnotenie

en: Avg.
sk_SK: Priem.

en: Mine
sk_SK: Moje

en: You marked this image as inappropriate.
sk_SK: Označili ste tento obrázok ako nevhodné.

en: Please enter your name
sk_SK: Napíš svoje meno prosím

en: Please enter a valid email address
sk_SK: Zadajte platnú e-mailovú adresu

en: Please enter a comment
sk_SK: Zadajte, prosím, komentár

en: Double click to start/stop slideshow running
sk_SK: Dvakrát kliknite na prezentáciu so systémom štart/stop

en: ERROR: File %s is not a valid picture file.
sk_SK: Chyba: Súbor %s nie je platný obrázok.

en: ERROR: Resized or copied image could not be created.
sk_SK: Chyba: Veľkosť alebo kopírovaný obrázok sa nepodarilo vytvoriť.

en: photos
sk_SK: fotografie

en: albums
sk_SK: albumy

en: Home
sk_SK: Domov

en: Default photo album for
sk_SK: Predvolené fotoalbum

en: Paused
sk_SK: Pozastavené

en: To see the full size images, you need to enable javascript in your browser.
sk_SK: Zobrazíte plnú veľkosť obrázkov, musíte povoliť javascript vo vašom prehliadači.

en: Checkout
sk_SK: Pokladňa

en: You must <a href="%s">login</a> to vote
sk_SK: Musíte <a href=&quot;"%s"&quot;>prihlásenie</a> voliť

en: You must login to vote
sk_SK: Musíte prihlásiť na hlasovanie

en: Number of votes: <span id="wppa-vote-count-%s" >%s</span>&nbsp;
sk_SK: Počet hlasov: <span id="wppa-vote-count-%s">%s</span>&nbsp;

en: very low
sk_SK: veľmi nízka

en: low
sk_SK: nízka

en: average
sk_SK: priemer

en: high
sk_SK: vysoká

en: very high
sk_SK: veľmi vysoká

en: Are you sure you want to mark this image as inappropriate?
sk_SK: Naozaj chcete označiť tento obrázok ako nevhodné?

en: Click this if you do NOT like this image!
sk_SK: Kliknite sem, ak sa vám nepáči tento obrázok!

en: Number of people who marked this photo as inappropriate
sk_SK: Počet ľudí, ktorí označené túto fotografiu ako nevhodné

en: My rating:
sk_SK: Moje hodnotenie

en: First
sk_SK: Najprv

en: Last
sk_SK: Posledný

en: Photo %s of %s
sk_SK: Foto %s %s

en: Click to start/stop
sk_SK: Kliknite na štart/stop

en: - - - Comments box activated - - -
sk_SK: ---Komentáre box aktivovaný---

en: - - - IPTC box activated - - -
sk_SK: ---IPTC box aktivovaný---

en: - - - EXIF box activated - - -
sk_SK: ---EXIF box aktivovaný---

en: , a subalbum of
sk_SK: , subalbum z

en: View the top rated photos
sk_SK: Zobraziť najlepšie hodnotené fotografie

en: Missing thumbnail image #%s
sk_SK: Chýbajúce náhľady obraz #%s

en: There is no filetype available for your browser, or your browser does not support html5 video
sk_SK: Nie je k dispozícii žiadna filetype pre váš prehliadač, alebo Váš prehliadač nepodporuje HTML5 video
