WP Photo Album Plus - en to uk_UA translation catalogue (291 entries)

en: , a subalbum of
uk_UA: , Subalbum з

en: - - - Comments box activated - - -
uk_UA: --- Коментарі блоці, ---

en: - - - EXIF box activated - - -
uk_UA: --- EXIF ​​блоці, ---

en: - - - IPTC box activated - - -
uk_UA: --- IPTC блоці, ---

en: - select an album -
uk_UA: - Виберіть альбом -

en: --- a selection box ---
uk_UA: --- Вікно вибору ---

en: --- all ---
uk_UA: --- Всі ---

en: --- generic ---
uk_UA: --- Загальний ---

en: --- multiple see below ---
uk_UA: --- Кілька см нижче ---

en: --- none ---
uk_UA: НЕ --- не враховувати ---

en: --- separate ---
uk_UA: --- Окремий ---

en: < Previous
uk_UA: < Попередні

en: A video can not be printed or downloaded
uk_UA: Відео не можуть бути роздруковані або завантажені

en: AND
uk_UA: та

en: Action (High speed)
uk_UA: Дія (висока швидкість)

en: Album #%s created
uk_UA: Альбом #%s створений

en: Album description:
uk_UA: Опис альбому:

en: Album:
uk_UA: Альбом:

en: Albums
uk_UA: Альбоми

en: Albums:
uk_UA: Альбоми:

en: And
uk_UA: І

en: Aperture-priority AE
uk_UA: З пріоритетом діафрагми

en: Apply watermark file:
uk_UA: Застосувати водяного знака файл:

en: Are you sure you want to mark this image as inappropriate?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете відзначити це фото як неприйнятний?

en: Are you sure you want to remove this photo?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цю фотографію?

en: Auto, Did not fire
uk_UA: Авто, не спрацював

en: Auto, Did not fire, Red-eye reduction
uk_UA: Авто, не спрацював, Зменшення ефекту червоних очей

en: Auto, Fired
uk_UA: Авто, згоріло

en: Auto, Fired, Red-eye reduction
uk_UA: Авто, згоріло, зменшення ефекту червоних очей

en: Auto, Fired, Red-eye reduction, Return detected
uk_UA: Авто, згоріло, зменшення ефекту червоних очей, відблиск

en: Auto, Fired, Red-eye reduction, Return not detected
uk_UA: Авто, згоріло, зменшення ефекту червоних очей, Повернутися не виявлено

en: Auto, Fired, Return detected
uk_UA: Авто, Без Flashу

en: Auto, Fired, Return not detected
uk_UA: Авто, Спрацювала, не виявлено

en: Avatar
uk_UA: Аватара

en: Average
uk_UA: Середній

en: Average&nbsp;rating
uk_UA: Середній рейтинг

en: Awaiting moderation
uk_UA: Чекає модерації

en: Based on your server memory limit you should not upload images larger then <strong>%d x %d (%2.1f MP)</strong>
uk_UA: Засновані на ваш сервер обмеження пам'яті, ви повинні не завантажити зображення потім більших <strong>%d х %d (%2.1f MP)</strong>

en: Bronze medal
uk_UA: Бронзова медаль

en: Browse photos
uk_UA: Огляд фотографій

en: Bulb
uk_UA: Лампа

en: CTRL+Click to add/remove option.
uk_UA: CTRL   Натисніть, щоб додати / видалити параметр.

en: Category
uk_UA: Категория

en: Center-weighted average
uk_UA: Центрально-зважений

en: Checkout
uk_UA: Оформлення замовлення

en: Click this if you do NOT like this image!
uk_UA: Натисніть цю кнопку, якщо вам не подобається це фото!

en: Click to start/stop
uk_UA: Натисніть, щоб старт/стоп

en: Comment added
uk_UA: Коментар додав

en: Comment edited
uk_UA: Коментар відредагований

en: Comment on Facebook:
uk_UA: Прокоментувати Facebook:

en: Comment on photo:
uk_UA: Прокоментувати фото:

en: Could not create album
uk_UA: Не вдалося створити альбом

en: Could not insert photo into db.
uk_UA: Не вдалося вставити фотографію в дБ.

en: Could not process comment.\nProbably timed out.
uk_UA: Не вдалося обробити коментар. \nМожливо минув.

en: Create Album
uk_UA: Створити альбом

en: Create album
uk_UA: Створити альбом

en: Creative (Slow speed)
uk_UA: Творчий (Повільна швидкість)

en: Default photo album for
uk_UA: За замовчуванням фотоальбом для

en: Delete
uk_UA: Видаляти

en: Details:
uk_UA: Подробиці:

en: Don't leave this blank!
uk_UA: Не залишайте це поле порожнім!

en: Double click to start/stop slideshow running
uk_UA: Двічі клацніть для запуску/зупинки слайд-шоу під керуванням

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: ERROR: File %s is not a valid picture file.
uk_UA: Помилка: Файл %s не є файл припустимий зображення.

en: ERROR: Illegal attempt to create an album.
uk_UA: Помилка: Незаконно спроба створити альбом.

en: ERROR: Illegal attempt to enter a comment.
uk_UA: Помилка: Незаконно спроба ввести коментар.

en: ERROR: Illegal attempt to enter a rating.
uk_UA: Помилка: Незаконно спроба ввести рейтинг.

en: ERROR: Illegal attempt to upload a file.
uk_UA: Помилка: Незаконно спроба завантажити файл.

en: ERROR: Resized or copied image could not be created.
uk_UA: Помилка: Зі зміненим розміром або скопійоване зображення не може бути створене.

en: ERROR: unable to upload files.
uk_UA: Помилка: не вдалося завантажити файли.

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit photo
uk_UA: Редагувати фото

en: Edit!
uk_UA: Редагувати!

en: Enter album description
uk_UA: Введіть опис альбом

en: Enter album name.
uk_UA: Введіть назву альбому.

en: Error during upload
uk_UA: Помилка під час завантаження

en: Faster
uk_UA: Швидше

en: Featured photos
uk_UA: Новітні фотографії

en: Find!
uk_UA: Знайти!

en: Fired
uk_UA: Згоріло

en: Fired, Red-eye reduction
uk_UA: Спрацювала, зменшення ефекту червоних очей

en: Fired, Red-eye reduction, Return detected
uk_UA: Спрацювала, зменшення ефекту червоних очей, відблиск

en: Fired, Red-eye reduction, Return not detected
uk_UA: Спрацювала, зменшення ефекту червоних очей, Повернутися не виявлено

en: Fired, Return detected
uk_UA: Без Flashу

en: Fired, Return not detected
uk_UA: Спрацювала, не виявлено

en: First
uk_UA: Перша

en: Found photos will meet the search criteria as follows:
uk_UA: Знайшли фотографії будуть відповідати критеріям пошуку наступним чином:

en: Gold medal
uk_UA: Золота медаль

en: Hide EXIF data
uk_UA: Приховати EXIF ​​дані

en: Hide IPTC data
uk_UA: Приховати дані IPTC

en: If you leave this blank, iptc tag 005 (Graphic name) will be used as photoname if available, else the original filename will be used as photo name.
uk_UA: Якщо ви залишите це поле порожнім, IPTC тегів 005 (графічний ім'я) використовуватиметься як photoname якщо такі є, інакше вихідне ім'я файлу буде використовуватися як фото ім'я.

en: If you leave this blank, iptc tag 120 (Caption) will be used as photoname if available, else the original filename will be used as photo name.
uk_UA: Якщо ви залишите це поле порожнім, IPTC тегів 120 (Caption) використовуватиметься як photoname якщо доступні, інакше вихідне ім'я файлу буде використовуватися в якості імені фото.

en: If you leave this blank, the original filename will be used as photo name.
uk_UA: Якщо ви залишите це поле порожнім, вихідне ім'я файлу буде використовуватися в якості імені фотографії.

en: Inverse selection
uk_UA: Інвертування виділення

en: Inverted
uk_UA: Перевернутий

en: Items must meet all selected options.
uk_UA: Предмети повинні відповідати всі вибрані варіанти.

en: Keys: f = next mode; q,x = exit; d = dismiss this notice.
uk_UA: Ключі: f = наступного режим; q,х = вихід; d = відхилити це повідомлення.

en: Keys: f = next mode; q,x = exit; p = previous, n = next, s = start/stop, d = dismiss this notice.
uk_UA: Ключі: f = наступний режим; q,х = вихід; р = попередня, п = Далі, s = старт / стоп, d = звільнити цього повідомлення.

en: Landscape
uk_UA: Пейзаж

en: Last
uk_UA: Остання

en: Leave a comment
uk_UA: Залишити коментар

en: Link to
uk_UA: Посилання на

en: Manage photo
uk_UA: Управління фото

en: Manual
uk_UA: Керівництво

en: Marked as spam
uk_UA: Позначені як спам

en: Max photo size: %d x %d (%2.1f MegaPixel)
uk_UA: Максимальний розмір фото: %d х %d (%2.1f Мегапіксельною)

en: Max uploads reached
uk_UA: Максимальна додавання досягли

en: Mean value: %4.2f.
uk_UA: Середнє значення: %4.2f.

en: Mine
uk_UA: Міна

en: Missing thumbnail image #%s
uk_UA: Зниклих безвісти зі слайдами зображення #%s

en: Moderate comment admin
uk_UA: Помірний коментар адмін

en: Moderate manage photo
uk_UA: Помірний управляти фото

en: Multi Tagged photos
uk_UA: Мульти фотографії, помічені

en: Multi-segment
uk_UA: Багатосегментний

en: Multi-spot
uk_UA: Multi-місце

en: My rating:
uk_UA: Мій рейтинг:

en: My&nbsp;rating
uk_UA: Мій рейтинг

en: Name
uk_UA: Ім’я

en: New
uk_UA: Новий

en: New Album
uk_UA: Новий альбом

en: New photo uploaded: %s
uk_UA: Новий фото додано: %s

en: New!
uk_UA: Нове!

en: Next
uk_UA: Наступний

en: Next >
uk_UA: Далі >

en: Next photo
uk_UA: Наступну фотографію

en: No EXIF data
uk_UA: Ні EXIF ​​даних

en: No Flash
uk_UA: Без Flashу

en: No IPTC data
uk_UA: Немає даних IPTC

en: No albums found matching your search criteria.
uk_UA: Чи не альбоми не знайдено, відповідні Вашим критеріям пошуку.

en: No albums or photos found matching your search criteria.
uk_UA: Ні альбомів або фотографій, відповідних зазначеним умовам пошуку.

en: No flash function
uk_UA: Ні Flashу функція

en: No photos found matching your search criteria.
uk_UA: Фотографії не знайдені відповідні Вашим критеріям пошуку.

en: No related photos found.
uk_UA: Немає відповідних фото не знайдено.

en: Not Defined
uk_UA: Не визначений

en: Nothing Found
uk_UA: Не знайдено.

en: Number of people who marked this photo as inappropriate
uk_UA: Кількість людей, що позначили цього фото як неприйнятне

en: Number of votes: <span id="wppa-vote-count-%s" >%s</span>&nbsp;
uk_UA: Кількість <span id="wppa-vote-count-%s" >голосів:%s</span>

en: OR
uk_UA: або

en: Off, Did not fire
uk_UA: Викл, не спрацював

en: Off, Did not fire, Return not detected
uk_UA: Викл, не спрацював, Повернутися не виявлено

en: Off, No flash function
uk_UA: НЕ Викл, Без Flashу функція

en: Off, Red-eye reduction
uk_UA: Виключена, зменшення ефекту червоних очей

en: On, Did not fire
uk_UA: На, не спрацював

en: On, Fired
uk_UA: На, згоріло

en: On, Red-eye reduction
uk_UA: На, зменшення ефекту червоних очей

en: On, Red-eye reduction, Return detected
uk_UA: На, Усунення ефекту червоних очей, відблиск

en: On, Return detected
uk_UA: На, відблиск

en: On, Return not detected
uk_UA: На, Повернутися не виявлено

en: Or
uk_UA: Або

en: Other
uk_UA: Інший

en: Owner
uk_UA: Власність

en: Page:
uk_UA: Сторінка:

en: Pages:
uk_UA: Сторінки:

en: Partial
uk_UA: Частковий

en: Paused
uk_UA: Призупинено

en: Photo
uk_UA: Фото

en: Photo %s not found.
uk_UA: Фото %s не знайдений.

en: Photo %s of %s
uk_UA: Фото %s років %s

en: Photo by: %s
uk_UA: Фото: %s

en: Photo comment
uk_UA: Фото коментар

en: Photo id =
uk_UA: Фото id =

en: Photo search results
uk_UA: Фотографія результати пошуку

en: Photo upload
uk_UA: Фото Завантажити

en: Photos
uk_UA: Фотографічний твір

en: Photos by %s
uk_UA: Фотографії %s

en: Photos by EXIF date
uk_UA: Фотографії за датою EXIF

en: Photos by date last modified
uk_UA: Фотографії за датою останньої зміни

en: Photos by date of upload
uk_UA: Фотографії дня завантаження

en: Please check the tag(s) that the photos must have
uk_UA: Будь ласка, перевірте мітки (ок), що фотографії повинні мати

en: Please enter a comment
uk_UA: Будь ласка, введіть коментар

en: Please enter a valid email address
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

en: Please enter your name
uk_UA: Будь ласка, введіть ваше ім'я

en: Please select a multitag landing page in Table VI-C4b
uk_UA: Будь ласка, виберіть цільову сторінку multitag в таблиці VI-C4b

en: Please select a tagcloud landing page in Table VI-C3b
uk_UA: Будь ласка, виберіть цільову сторінку TagCloud в таблиці VI-C3b

en: Please select an album and try again
uk_UA: Будь ласка, виберіть альбом та спробуйте ще раз

en: Portrait
uk_UA: Портрет

en: Position:
uk_UA: Статус:

en: Post:
uk_UA: Повідомлення:

en: Press f for fullscreen.
uk_UA: Натисніть клавішу f для повноекранний режим.

en: Prev.
uk_UA: Попередній

en: Preview tags:
uk_UA: Попередній перегляд теги:

en: Previous
uk_UA: Попередній

en: Previous photo
uk_UA: Попереднє фото

en: Program AE
uk_UA: Програма AE

en: QR code
uk_UA: QR-код

en: Recently commented photos
uk_UA: Нещодавно коментовані фото

en: Recently modified photos
uk_UA: Нещодавно змінених фотографії

en: Recently updated albums
uk_UA: Нещодавно оновлені альбоми

en: Recently uploaded photos
uk_UA: Нещодавно додані фото

en: Red-eye reduction, Return not detected
uk_UA: Зменшення ефекту червоних очей, Повернутися не виявлено

en: Refresh
uk_UA: Оновити

en: Related photos
uk_UA: Подібні фото

en: Reply
uk_UA: Відповісти

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search Results for: %s
uk_UA: Результати пошуку для: %s

en: Searchresults from album %s and its subalbums
uk_UA: SearchResults з альбому %s і його subalbums

en: Searchstring:
uk_UA: SearchString:

en: See all the authors photos
uk_UA: Переглянути всі фотографії авторів

en: See the authors albums
uk_UA: Див Автори альбоми

en: See the authors photos
uk_UA: Дивіться фотографії авторів

en: See this image on %s
uk_UA: Дивіться цю картинку на %s

en: Send!
uk_UA: Відправити!

en: Share %s on Google+
uk_UA: Частка %s на Google+

en: Share %s on Pinterest
uk_UA: Частка %s на Pinterest

en: Share on Google+
uk_UA: Поділитися в Google+

en: Share on Pinterest
uk_UA: Викласти на Pinterest

en: Share on Twitter
uk_UA: Поділитися на Twitter

en: Show EXIF data
uk_UA: Показати дані EXIF

en: Show IPTC data
uk_UA: Дані показують, IPTC

en: Shutter speed priority AE
uk_UA: Витримка пріоритетом діафрагми

en: Silver medal
uk_UA: Срібна медаль

en: Slideshow
uk_UA: Слайд-шоу

en: Slower
uk_UA: Повільніше

en: Social media landing page
uk_UA: Соціальні медіа цільової сторінки

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
uk_UA: Вибачте, за вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте інші ключові слова.

en: Sorry, you gave a wrong answer.\n\nPlease try again to solve the computation.
uk_UA: На жаль, ви дали неправильну відповідь. \n \nПовторіте спробу вирішити обчислення.

en: Spot
uk_UA: Місце

en: Start
uk_UA: Початок

en: Stop
uk_UA: Зупинити

en: Submit
uk_UA: Подати

en: Super View Photos
uk_UA: Супер Дивитися фотографії

en: Tag
uk_UA: Теґ

en: Tagged photos
uk_UA: Міткою фото

en: Tagged photos:
uk_UA: Міткою фотографій:

en: Text
uk_UA: Текст

en: The image is too big. Max photo size: %d x %d (%2.1f MegaPixel)
uk_UA: Зображення занадто великий. Максимальний розмір фото: %d x %d (%2.1f Мегапіксельною)

en: There are %s albums found. Only the first %s will be shown. Please refine your search criteria.
uk_UA: Є %s альбоми знайдено. Тільки перші %s буде показано. Будь ласка, спробуйте зазначеним критеріям.

en: There is no filetype available for your browser, or your browser does not support html5 audio
uk_UA: Там немає тип файлу для вашого браузера, або ваш браузер не підтримує html5 аудіо

en: There is no filetype available for your browser, or your browser does not support html5 video
uk_UA: Там немає тип файлу доступні для вашого браузера, або ваш браузер не підтримує HTML5-відео

en: This upload requires moderation
uk_UA: Це завантаження вимагає помірність

en: Thumbnail view
uk_UA: Ескізи

en: Thumbnails
uk_UA: Мініатюри

en: To see the full size images, you need to enable javascript in your browser.
uk_UA: Щоб побачити зображення в повному розмірі, то Вам необхідно включити JavaScript у Вашому браузері.

en: Top rated photos
uk_UA: Топ Фото

en: Tweet %s on Twitter
uk_UA: Tweet %s на Twitter

en: Unpublished
uk_UA: Неопублікований

en: Update album
uk_UA: Оновлення альбом

en: Upload Photo
uk_UA: Завантажити фото

en: Upload failed
uk_UA: Додати вдалося

en: Upload photo
uk_UA: Завантажити фото

en: Uploaded file %s already exists in this album.
uk_UA: Завантажений файл %s вже існує в цьому альбомі.

en: Uploaded file is not an image
uk_UA: Завантажений файл не є зображенням

en: User %1$s uploaded photo %2$s into album %3$s
uk_UA: Користувач %1$s завантажені фото %2$s в альбом %3$s

en: Value =
uk_UA: Значення

en: Various albums
uk_UA: Різні альбоми

en: Various albums by %s
uk_UA: Різні альбоми по %s

en: View
uk_UA: Вид

en: View the album
uk_UA: Перегляд альбом

en: View the cover photo | View the cover photos
uk_UA[0]: Переглянути фото на обкладинці
uk_UA[1]: Переглянути фото на обкладинці

en: View the thumbnails
uk_UA: Перегляд мініатюр

en: View the top rated photos
uk_UA: Перегляд Топ Фото

en: Warning. No page defined for search results!
uk_UA: Увага. Немає сторінки для результатів пошуку!

en: Working...
uk_UA: Працюю:

en: Wrong captcha, please try again
uk_UA: Неправильний код, спробуйте ще раз

en: You can upload after
uk_UA: Ви можете завантажити після

en: You marked this image as inappropriate.
uk_UA: Ви позначили цей образ як неприйнятне.

en: You must <a href="%s">login</a> to enter a comment
uk_UA: Ви повинні <a href=" %s">увійти в систему</a> для введення коментаря

en: You must <a href="%s">login</a> to vote
uk_UA: Ви повинні <a href="%s">увійти в систему</a> , щоб голосувати

en: You must login to enter a comment
uk_UA: Ви повинні авторизуватися, щоб ввести коментар

en: You must login to vote
uk_UA: Ви повинні авторизуватися, щоб голосувати

en: You receive this email as administrator of the site
uk_UA: Ви отримали цей лист від імені адміністратора сайту

en: You receive this email as owner of the album
uk_UA: Ви отримали цей лист в якості власника альбому

en: You receive this email as uploader of the photo
uk_UA: Ви отримали цей лист, як користувача на фото

en: You receive this email as you are assigned to moderate
uk_UA: Ви отримали цей лист, як ви призначені до помірної

en: You receive this email because you commented this photo earlier.
uk_UA: Ви отримали цей лист, тому що ви прокоментував це фото раніше.

en: Your comment:
uk_UA: Ваш коментар:

en: Your email:
uk_UA: Вашу адресу електронної пошти:

en: Your name:
uk_UA: Ваше ім'я:

en: Zoom in
uk_UA: Збільшення

en: and
uk_UA: і

en: average
uk_UA: середній

en: hidden
uk_UA: Прихованим

en: high
uk_UA: високий

en: including mine
uk_UA: в тому числі шахти

en: low
uk_UA: низький

en: n.a.
uk_UA: не доступно

en: of
uk_UA: з

en: of owner:
uk_UA: власника:

en: or
uk_UA: або

en: very high
uk_UA: дуже висока

en: very low
uk_UA: дуже низька

en: with category:
uk_UA: з категорії:

en: with content:
uk_UA: зміст:

en: with exif tag:
uk_UA: exif тегом:

en: with iptc tag:
uk_UA: з iptc тегом:

en: with name:
uk_UA: з ім'ям:

en: with tag:
uk_UA: з тегом:

en: with words:
uk_UA: зі словами:

en: wrote
uk_UA: писав

en: wrote on photo
uk_UA: написав на фото

en: wrote:
uk_UA: писав:
